Tvorba www stránek

Hledáte někoho kdo vám vytvoří www stránky? Jste tu správně. Tvorba webových stránek je to, co nám jde dobře.Takové vám vytvoříme s důrazem na kvalitu, rychlost a funkčnost. Tvoříme přívětivé a výkonné weby, co se zobrazují na všech chytrých zařízeních správně. Dovolujeme si vám nabídnout naše služby.

Tvorba WWW stránek
Tvorba WWW stránek od Web-auditor.cz

Tvorba www stránek co potřebujete vědět

Webové stránky tvoříme většinou na redakčním systému WordPress. Ten splňuje základní bezpečnostní požadavky, které ochrání uživatele i provozovatele webu. Chcete kvalitní prezentaci pro firmu, osobní blog nebo produktovou mikrostránku. Pak jste tady dobře.

Co zahrnuje tvorba webu:

  • Vstupní online konzultace zdarma
  • Vytvoření návrhu struktury www stránek
  • Realizace webu na systému WordPress
  • Naplnění dodanými materiály (texty, logo, obrázky a fota)
  • Nastavení SEO, formulářů případně e-mailu
  • Zprostředkování domény, hostingu a bezpečnostního certifikátu (HTTPS)
  • Osobní proškolení administrace stránek

Cena: 7000 Kč + poplatky za doménu a webhosting

Cena za tvorbu www stránek je konečná. Je nutné si k celkové ceně připočíst ještě doménu a hosting, které vyjdou asi na 1000 Kč/rok. Bereme jako samozřejmost, že je nutné nové uživatele proškolit ve spravování www stránek. Osobně vám ukážeme, jak na stránky přidávat ceníky, fotografie, texty, nové produkty atd.

Správa www stránek: 2000 Kč / rok (167 Kč měsíčně). Postaráme se za vás o bezpečnostní aktualizace, kompatibilitu pluginů. Jsme tu pro váš klid. Když se náhodou stane, že se „ukliknete“ a změníte nastavení stránek. My se postaráme o nápravu tohoto omylu. V případě, že si tuto službu nepředplatíte, je tato služba účtována hodinovou sazbou.