Automatický SEO audit je hloupost

Díky automatickému auditu rychle zjistíte, jak na tom váš web zhruba je. Automatický audit obsahuje několik základních kontrolních bodů, které vám napoví, co se dá zlepšit.

Automat však nezachytí všechny problémy a ve srovnání s ručně zhotovenými audity z placené nabídky se jedná pouze o velmi jednoduchý souhrn.

Automatický audit webu sice rychle napoví, jesli není na webu nějká chyba, ale nijak zásadně vám nepomůže s optimalizací stránky.

Množství dalších kontrol provádí SEO odborník ručně v rámci placených auditů. Kompletní přehled nabízených auditů najdete v sekci Nabídka auditů.

Proč audit webových stránek?

Máte web, ale nevíte, v jakém se nyní nachází stavu a jak dosáhnout zlepšení? Nechte si od nás vytvořit audit webu a získejte maximum podkladů pro jeho další rozvoj.Vaše konkurence nespí a my víme, jak ji dohnat a předstihnout.
Prostředí na Internetu se velmi rychle mění, technologie se posouvají stále dopředu. To, co nebylo možné minulý rok technicky provést, se dnes běžně používá.

Nabídka SEO auditů webu

Víte, že některá oblast vašeho on-line marketingu potřebuje změnu, ale potřebujete určit směr? Získejte informace od profesionálů, kteří vám rádi pomohou.

Základní audit webových stránek

V rámci služby základního auditu odhalíme hrubé nedostatky vašeho webu. Získáte základní povědomí o tom, co můžete na své webové prezentaci zlepšit. V přehledné formě zanalyzujeme váš web podle základních kritérií.

Rozšířený audit webových stránek

Tento komplexní balíček služeb slouží k důkladnému prozkoumání vaší webové prezentace a navržení strategie, která povede k celkovému zlepšení webu v oblasti použitelnosti, přístupnosti a obchodní funkčnosti.

Analýza optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Díky SEO optimalizaci pro vyhledávače (SEO analýza) se dozvíte, jak si Váš web stojí oproti konkurenci při vyhledávání ve vyhledávačích Seznam, Google a dalších. Více o SEO optimalizaci Navrhneme změny pro vylepšení kvality webu a získání lepších pozic ve vyhledávačích.

Co rozšířený audit obsahuje?

Rozšířený audit kromě informací ze základního auditu obsahuje navíc množství dalších bodů – je mnohem obsáhlejší.

Obsahuje rozpracované body včetně hlubších detailů, které můžete předat svým zaměstnancům nebo tomu, kdo se bude starat o nápravu/odstranění problémů.

Každý bod auditu obsahuje:

  • Oblast
  • Stav (problém ano/ne/jaký)
  • Navrhované řešení (stručně + detailní popis)
  • jak dosáhnout zlepšení
  • kdo to může zajistit
  • podrobné informace

Jak je rozšířený audit zpracován?

Zpracovaný audit obdržíte v elektronické podobě jako PDF dokument. Rozsah  dokumentu se odvíjí od počtu nalezených problémů na webu.